Ortak Değerlerimiz

 

İ


İletişimi Açık ve Güvene Dayalı Kurmak


Dürüstlük, saygı ve duyarlılık temelinde açık ve şeffaf bir iletişim kurarız. Birbirimizden öğrenmeyi önemseriz, bu nedenle gelişime yönelik çift yönlü görüş paylaşımı yaparız. Birbirimize güvenir ve inanırız, söylediklerimizle yaptıklarımız birbiriyle örtüşür.

Ç


Çözüm Odaklı Yaklaşım Sergilemek


Uzun vadedeki hedeflerimizden taviz vermeden sorunlara kısa vadede işe yarayan alternatifler ve sonuçlar üretiriz. Karşımızdakinin ihtiyacını anlamaya çalışırız. İhtiyaca uygun kurallarla uyumlu çözümler üretiriz. Sorunlara ve hatalara öğrenme süreci olarak bakmayı tercih ederiz ve bunları tekrarlamamak için gelişim fırsatlarını değerlendiririz.

E


Ekip Bilincinde Olmak


 

Sorumluluk bilinci ile en iyisini yapmak üzere iş birliği yaparız. Ortak hedefe birlikte koşarken hiç bir ekip üyesini arkada bırakmayız, birlikte koşmak üzere yardımlaşır, dayanışma içerisinde oluruz. Ekipteki herkesin sesini duymaya çalışır, gelen yaratıcı fikirleri önemseyerek ortak akıl oluştururuz.

M


Müşteri Memnuniyeti Yaratmak


İç ve dış müşterimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini yaptığımız işin odağına koyarız. Teknolojik yenilikleri takip ederiz. Yasal mevzuatlarla uyumlu olarak; güvenli hizmet sağlamak üzere bu yenilikleri uygularız. Müşteri memnuniyetini artırmak için müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi hedefleriz.