Basın Bültenleri

İzmirgaz'ın Kampanyasına Büyük İlgi

2009 yılı yatırım planının yüzde 95 oranında tamamlandığını kaydeden Yandımata son olarak Basın Sitesi ve İnönü Caddesi’ne gaz verme işlemlerine başlandığını ve ay sonuna kadar tamamlanacağını ifade etti.

1 Eylül itibariyle ‘Doğalgazdan hediye yağmuru” sloganı ile bir kampanya başlattıklarını hatırlatan Yandımata, öngördükleri aylık abone sayılarına ulaştıklarını belirtti. Yandımata şunları söyledi: “Başta 2 adet araba olmak üzere bilgisayar, televizyon ve cep telefonundan oluşan 62 parçalık bir hediye paketimiz var. Bu hediyelerden birine sahip olabilmek için yapılması gereken tek şey doğalgaza abone olmak. Vatandaşlarımıza tavsiyem bu sene doğalgaz geçmeyi düşünmüyor olsalar bile abonelik işlemlerini tamamlayarak en azından çekilişe hak kazanmaları.”

85 bin abone sayısına ulaştıklarını anlatan Yandımata, “İzmirliler artık doğalgazın konforunu, ucuzluğunu ve çevreci özelliklerini yaşayarak anlamaya başladılar. Kuruluşumuzdan itibaren anlatmaya çalıştığımız doğalgazı artık vatandaşlarımız anlatıyor. Kullanıcı memnuniyeti üst seviyede olması ve bizlere verilen desteğin her geçen gün artması üzerimizde büyük bir memnuniyet duygusu oluşturuyor. İzmirlilerden aldığımız bu destekle, İzmirgaz olarak hizmet kalitemizi arttırmak ve doğalgazı İzmir’in her noktaya ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.