Basın Bültenleri

İzmir Doğalgaz 900 bininci abonesini ödüllendirdi

2005’den bu yana doğalgaz çalışmalarını sürdüren İzmir Doğalgaz’ın hedefi 1 milyon abone

İzmir’de 2005 yılından bugüne doğalgazın dağıtım ve işletmesini başarıyla sürdüren İzmir Doğalgaz 900 bin (Konut/BBS) aboneye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Lisans alanı içerisindeki bölgeleri doğalgazın konforu, ekonomisi ve çevreciliğiyle buluşturmaya devam ettiklerini belirten İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “13 yıldır güvenli bir altyapı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla doğalgazı yaygınlaştırarak İzmir’e ve İzmirlilere değer katmaya devam ediyoruz” dedi.

Her yüz bin sayı dönümünde şanslı doğalgaz abonesini ödüllendirmeyi gelenek haline getiren İzmir Doğalgaz 900 bininci (Konut/BBS) abonesini çeşitli hediyeler verdi.

İzmir Doğalgaz’ın şanslı abonesi ise Buca’da oturan Dünya Efe oldu. Halkapınar abone merkezinde işlemlerini tamamlayan Efe, 900 bininci abone olduğunu öğrendiğinde büyük sevinç yaşadı.

Dünya Efe ve eşini Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir ile birlikte makamında kabul eden Genel Müdür Yetik, günün anlam ve öneminin hatırlanması için kahve fincan takımı hediye ederek, 900 metre küp bedava doğalgaz ile ödüllendirdi.

Duygularını ifade eden Dünya Efe, “900 bininci abone olmak benim için büyük sürpriz oldu. Doğalgaz gibi son derece konforlu ve ekonomik bir yakıta kavuştuğum için çok mutluyum. Doğalgaz şimdiden kazandırmaya başladı. İzmir Doğalgaz’a bu organizasyonu için teşekkür ediyorum. Buradan henüz doğalgaza geçmemiş olan herkesi biran önce doğalgaza geçmeye davet ediyorum” dedi.

İlk yıllardan itibaren 1 milyon aboneye ulaşma hedefini açıkladıklarını hatırlatan Genel Müdür Ahmet Yetik, “Hedefimize çok yaklaştık. Bu yıl içerisinde 1 milyon aboneye ulaşma gayreti içerisinde olacağız. Ancak önümüzde daha kat etmemiz gereken uzun bir yol var. Yatırım faaliyetlerimize devam etmekle birlikte müşteri odaklı çalışmalarımıza ayrıca önem veriyoruz. Büyük bir aile olarak abonelerimizin sorunlarını, taleplerini dinlemeye, onları anlamaya ve çözüm bulmaya odaklanmış durumdayız. Karşılıklı iletişim kanalları oluşturarak daha iyiye ulaşabileceğimize inanıyoruz. Kapılarımız her zaman ailemizin her ferdine sonuna kadar açıktır. İzmirlileri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarım” dedi.