Haberler

İzmir Doğalgaz’dan abonelere yeni kolaylık

İzmir Doğalgaz’ın e-Devlet Kapısı uygulamalarına abonelik sözleşmesi başvuru işlemi eklendi

Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.

İzmir Doğal Gaz deprem bölgesindeki çalışmalarını sürdürüyor.

İzmir Doğal Gaz depremden en çok zarar gören Bayraklı da yılsonuna kadar gaz kesmeyecek

Çiğli’ye Abone Merkezi Açıldı

İzmir Doğal Gaz İzmirlilere daha iyi hizmet verebilmek için şube ağını genişletiyor..

İzmir Doğal Gaz’dan görme engellilere özel sözleşme

Çeşitli sosyal sorumluk projeleriyle İzmir’in kültür ve sanat hayatına önemli katkılar sunan İzmir Doğal Gaz yeni başlattığı uygulama ile görme engeli vatandaşların önündeki engelleri kaldırıyor.

İzmir Doğal Gaz’dan Yeni Foça’ya yatırım

İzmir ve çevre ilçelere ucuz, temiz konforlu enerjiyi getiren İzmir Doğal Gaz 2020 yılı yatırım program kapsamında Yeni Foça’da bulunan dağıtım şebekesini genişletecek. İzmir Doğal Gaz Genel Müdürü Ahmet Yetik; Yeni Foça sakinlerinin doğal gazı bu kış ısınma, ocak ve sıcak su olarak birlikte ya da ayrı ayrı kullanabileceklerini söyledi. 

2005 yılından bu yana İzmir’de doğal gazın dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğal Gaz, çevre ilçelerdeki yatırım ve genişletme çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Yeni Foça’da 2018 yılında Cumhuriyet Mahallesi’nde başlatılan doğal gaz çalışmaları, bu yıl üç mahalleyi kapsayacak şekilde genişletilecek.  

İzmir Doğal Gaz’dan abone rekoru

Yeni normale geçiş sürecinde altyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan İzmir Doğal Gaz, temmuz ayında bir günde aldığı 2 bin 193 adet abone ile önceki yılların günlük abone sayısı rekorunu kırdı. Bundan önce alınan en yüksek günlük abone sayısı bin 997 abone ile 2010 yılına aitti.

İzmir Doğal Gaz altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğal Gaz’dan yatırım hamlesi

İzmir’in doğal gaz dağıtım lisansını alarak, doğal gazın yatırım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğal Gaz 2020 yılı yatırım planını açıkladı. Yapılan açıklamada bu yıl içerisinde 104 milyon liralık altyapı yatırımı yapılacağı ifade edildi. İzmir Doğal Gaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, salgın sırasında ara verilen yatırımların tekrar başlatıldığını belirterek, “Bu yıl da İzmirlileri doğal gazla buluşturmak için bütçemizin önemli bir kısmını altyapı yatırımlarına ayırdık” dedi.

İzmir Doğal Gaz’dan abonelerine maske

Covid-19 salgın sürecinde çalışanlarını ve müşterilerini korumak üzere önemli tedbirler alan İzmir Doğal Gaz, abonelerine yeni bir hizmet daha vermeye başladı. Koruma tedbirleri kapsamında İzmir Doğal Gaz’ın çeşitli bölgelerde bulunan 13 abone merkezinde ve genel müdürlük binasında maskesiz gelen tüm vatandaşlara maske verilecek

Bornova abone merkezi yeni adresinde

İzmir Doğal Gaz’ın Bornova abone merkezi, abonelerine daha iyi koşullarda hizmet vermek üzere yeni adresine taşındı. Ulaşım ve büyüklük açısından eski merkeze göre çok daha iyi şartlar sağlayacak olan yeni merkez, Bornovalılar başta olmak üzere tüm İzmirlilere hizmet vermeye başladı. İzmir Doğal Gaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, İzmir önemli bir tarihi eserini yaşatmanın sorumluluğunu almaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Vatandaşlarımıza Tarihi Tren İstasyonu’nda hizmet verirken, bu eserin sağlıklı bir şekilde gelecek nesillere aktarılmasında da sorumluluk alacağız” dedi.

BİLGİ SİSTEMLERİ TEKNOLOJİ DEĞİŞİKLİĞİ

Değerli İzmirliler,

Değişen teknolojik gelişmelere uyum sağlamak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bilgi sistemleri teknolojilerimizde iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapılacaktır.

Bu nedenle 27.03.2020 ile 30.03.2020 tarihleri aralığında abone merkezlerimizden işlem yapılamayacaktır.

Abone merkezlerimizin çalışmaya başlayacakları tarihler aşağıda belirtilmiştir.

İzmir Doğalgaz’ın fotoğraf yarışması başladı

2011 yılından bu yana aralıksız olarak düzenlenen fotoğraf yarışması amatör ve profesyonel tüm katılımcılara açık

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliği ile bu yıl 9’uncusu düzenlenen fotoğraf yarışmasının teması “Kültürel Miraslarımız” olarak belirlendi. Türkiye çapında geçerli olan ve fotoğraf camiasında ses getiren yarışmanın son başvuru tarihi 01 Nisan 2020. Profesyonel ve amatör tüm fotoğraf severlere açık olan yarışmaya Türkiye dışında çekilen fotoğraflarla da katılım sağlanabilecek. İzmir fotoğraf dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren yarışmanın jüri üyeleri son katılım tarihinden sonra İzmir Doğalgaz web sitesinden açıklanacak. Seçici kurul tarafından 3 eser derece, 3 eser mansiyon için belirlenirken, 34 eser ise sergi için değerlendirilecek.

Aliağa Yeni Şakran’a Doğalgaz verilmeye başlandı

Aliağa Yeni Şakran Doğalgazla buluşuyor

 

İzmir Doğalgaz, 2019 yılı yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı çalışmalarını başlattığı Aliağa Yeni Şakran’a aralık ayı itibariyle doğalgaz arzını sağlamaya başladı.  Yapılan açıklamada altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda gerekli test çalışmalarının ardından gaz verildiği belirtildi.

Esnafa Doğalgaza Geçişte Kolaylık

İzmir Doğalgaz ile İzmir Fırıncılar Odası ve İzmir Otelciler Odası arasında imzalanan protokolle, odalara kayıtlı esnafa sanatkârlara, doğalgaza geçişte önemli avantajlar sağlandı.

İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, İzmir Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Nejdet Durmuş ile İzmir Otel Pansiyon ve İşçileri Odası Başkanı Mehmet Gönen arasında imzalanan protokolle,  kayıtlı esnaf sanatkârlara başta güvence bedeli olmak üzere, abonelik ve güvence bedeli ödemeleri, doğalgaza geçişte destek sağlanması gibi çeşitli konularda kolaylıklar getirilecek.

İzmir Doğalgaz Çalışanlarına Kişisel Gelişim Eğitimi

İzmir Doğalgaz enerji sektöründe en iyi liderlik uygulamalarıyla Türkiye’de en çok tercih edilen işveren olmak istiyor!

İnsan ve çalışanlar üzerine yaptığı yatırımları güçlendiren İzmir Doğalgaz, çalışan memnuniyetine ve kalitesine yapılan yatırımların geri dönüşünün çok yüksek olduğuna inanıyor.

Doğalgaz Dönüşümünde Ödeme Kolaylığı

Tesisat Dönüşümüne Finansman Desteği

Müşteri memnuniyetini ve taleplerini ön planda tutan İzmir Doğalgaz, Türkiye Finans Katılım Bankası ile birlikte yeni bir kampanya başlattı. Kampanya, ekonomik nedenlerden dolayı doğalgaza geçemeyenlere ödeme kolaylığı getiriyor. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “Bu kampanya ile tesisat dönüşümü yaptırmak isteyen İzmirlilere ödeme noktasında önemli fırsatlar sunuluyor” dedi.

İzmir Makina Mühendisleri Odası Tepekule Kongre Merkezi’nde düzenlenen tanıtım toplantısına İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Makina Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Yüksel Yaşartekin, İzmir Doğalgaz Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir, Türkiye Finans Katılım Bankası Ege Bölge Müdürü Nilgün Deveci ve çok sayıda yetkili firma temsilcisi katıldı.

Doğalgaza İlgi Yeni Kampanya Başlattı

Abonelik Bedeli 12, Güvence Bedeli 6 taksit

İzmir'in doğalgaz dağıtımını ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz, İzmirlilere yeni bir kolaylık sunuyor.

İzmirlilerin doğalgaza olan yoğun ilgisi İzmir Doğalgaz’a yeni bir kampanya başlattı. Kampanya ile birlikte İzmirliler, kredi kartına doğalgaz abonelik bedelini 12, güvence bedelini ise 6 taksitte ödeyebilecekler.

Akhisar’da “Pazar Yerleri” fotoğraf sergisi açıldı

Akhisar’da İzmir Doğalgaz Sergisi

İzmir Doğalgaz, 2011 yılında başlattığı ve bu yıl “Pazar Yerleri” konusu altında 8’sini düzenlediği fotoğraf yarışmasını Akhisar Belediyesi ev sahipliğinde Akhisarlı sanatseverlerle buluşturdu.

İzmir Doğalgaz Bornova Belediyesi İşbirliği

İzmir Doğalgaz ile Bornova Belediyesi örnek bir çalışmaya imza atacak

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, temmuz ayı olağan meclis toplantısında Bornova’da 2020 yılına kadar doğalgazı olmayan mahalle kalmayacağı müjdesini verdi. Geçtiğimiz hafta İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik ile bir araya gelen Başkan İduğ, öngördükleri birlikte çalışma modelini anlattı. İki aşamalı projeye göre; 2019 yılı sonuna kadar 6 mahallenin doğalgaz bağlantısı yapılacak. Doğalgaz aboneliği alan fakat bağlatmayanlara katkı sağlanacak. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra yollar Bornova Belediyesi tarafından hızla tamir edilecek. Bedelini İzmir Doğalgaz ödeyecek. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik,  Başkan İduğ’un sunduğu önerinin sadece Bornova değil, İzmir için çok güzel bir model olduğunu belirterek, hazırlanan protokole memnuniyetle imza atacaklarını söyledi.

“Hayalimdeki Çevre” resim yarışması sonuçlandı

İzmir Doğalgaz tarafından düzenlenen okular arası resim yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer görülen eserlerin sahipleri düzenlenen bir törenle ödüllendirildi. “Hayalimdeki Çevre” konusuyla bu yıl 8’incisi düzenlenen yarışmada ilk üç eser sahibine diz üstü bilgisayar ve tablet, mansiyon alan üç öğrenciye tablet bilgisayar, eserleri sergilenmeye değer görülen 14 öğrenciye ise alış-veriş çeki hediye edildi. Dereceye giren öğrencilerin öğretmenleri de yarım ve çeyrek altınla ödüllendirdi.

Pazar Yerleri ödülleri sahiplerini buldu

İzmir Doğalgaz fotoğraf yarışması sonuçlandı

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliğiyle bu yıl sekizincisi düzenlenen fotoğraf yarışması ödülleri sahiplerini buldu. 1934 eserin katıldığı yarışmada 3 esere derece, 3 esere mansiyon verilirken, 40 eser ise sergilenmeye değer bulundu.

İzmir Doğalgaz öğrencileri resim yapmaya çağırıyor

“Hayalimdeki Çevre” Resim Yarışması

İzmir Doğalgaz geliştirdiği sosyal sorumluluk projesi ile çocukların çevre duyarlılığını geliştirmeye çalışıyor.

İzmir Doğalgaz geleneksel hale getirdiği okullar arası resim yarışmasının bu yıl 8’inci düzenliyor. Ortaöğretim 6-7 ve 8’inci sınıf düzeyinde öğrencilerin katılabileceği yarışmanın konusu Hayalimdeki Çevre.

İzmir Doğalgaz’dan Avantajlı Kampanya

Bu kampanya ile Doğalgaza Geçmek Çok Kolay

İzmir Doğalgaz yeni kampanyası ile İzmirlilere doğalgaza geçişte büyük kolaylık sağlayacak önemli iki alternatif sunuyor

İzmir Doğalgaz bahar dönemine yeni bir kampanya ile giriyor. Doğalgaza geçmek isteyenlere avantajlı iki seçenek sunan kampanyada İzmirliler isterlerse doğalgazı sadece mutfaklarında, isterlerse hem mutfak hem de soba seçeneğini kullanarak ısıtmada kullanabilecekler. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik yaptığı açıklamada “Kampanyamız kapısının önünde doğalgaz servis kutusu bulunup, ekonomik nedenlerden dolayı doğalgaza geçiş yapamayanlara önemli iki fırsat sunuyor” dedi.

İzmir Doğalgaz’dan başarılı tatbikat

İzmir Doğalgaz Acil Müdahale Ekipleri, katıldıkları tatbikatta deneyimleri ve müdahale süresi ile dikkat çektiler.

İzmir Doğalgaz Acil Müdahale ekipleri, “Bölgesel Düzey 2019 Masa Başı ve Saha Tatbikatında” yer aldı. İşletme Müdürlüğü bünyesinde bulunan Acil Müdahale Ekipleri tatbikat süresince belirlenen senaryoyu eksiksiz olarak başarıyla tamamladı.

İzmir Doğalgaz sertifikalı firmalarla bir araya geldi

İzmir Doğalgaz düzenlediği toplantı ile yeni başlatacağı iç tesisat uygulamalarıyla ilgili yetkili iç tesisat firmalarına bilgi verdi.  2018 yılının da değerlendirildiği toplantıda teknik gelişmeler ve mevzuat değişiklikleriyle ilgili son bilgiler de aktarıldı.

İzmir Doğalgaz Çalışanlarının Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Kadınlar Günü çiçeklerle kutlandı

İzmir Doğalgaz, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan çalışanlarını unutmadı. Genel Müdür Yarımcısı Cafer Demirtaş ile İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürü Cevahir Birer çalışanlara günün anlam ve önemine uygun olarak saksıda çiçek ve el çantası hediye etti. Demirtaş ve Birer kutlama sırasında işlemlerini yapmakta olan bayanlara da çiçek verip bu önemli günlerini kutladı. 

İzmir Doğalgaz’dan mobil abone merkezi

Yeni devreye alınan 2 adet mobil abone merkezi aracı İzmir’in çeşitli bölgelerinde hizmet veremeye başladı.

İzmir Doğalgaz, İzmirlilere verdiği hizmete yeni bir halka daha ekledi. Devreye alınan 2 adet mobil abone merkezi aracıyla abonelik hizmeti İzmirlilerin ayağına kadar götürülecek. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, 2019 yılının önemli projelerinden birini devreye aldıklarını belirterek, “Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti. Vatandaşlarımızın memnuniyetini artıracak, verilen hizmeti kolaylaştıracak teknolojik yatırımlara öncelik veriyoruz” dedi.

İzmir Doğalgaz fotoğraf yarışması başvurularını bekliyor

2011 yılından bu yana aralıksız olarak düzenlenen fotoğraf yarışması ile fotoğraf sanatçılarının desteklenmesi amaçlanıyor.

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliği ile bu yıl 8’incisi düzenlenen fotoğraf yarışmasının konusu “Pazar Yerleri” olarak belirlendi. Her yıl yüzlerce kare fotoğrafın değerlendirildiği yarışmanın son başvuru tarihi 01 Nisan 2019. Profesyonel ve amatör tüm fotoğraf severlere açık olan yarışmaya Türkiye ve Türkiye dışında çekilen fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor. Yarışma İzmir fotoğraf dünyasının önemli isimlerini de jüri üyesi olarak bir araya getiriyor. Bu yılın jüri üyeleri son katılım tarihinden sonra İzmir Doğalgaz web sitesinden açıklanacak.

İç Tesisat Sektörü İzmir’de Bir Araya Geldi

İzmir Doğalgaz, Gastechnics Dergisi ve GAZBİR-GAZMER işbirliği ile bu yıl ilkini düzenlenen “1. İzmir İç Tesisat Buluşması” İzmir’de faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarını bir araya getirdi.

İzmir Doğalgaz 1 milyonuncu abonesini ödüllendirdi

2005 yılından bu yana İzmir’de doğalgaz altyapı çalışmalarını sürdüren İzmir Doğalgaz, 1 milyon (konut/BBS) aboneye ulaştı.

İzmir Doğalgaz’dan Tüketicilere Öneriler

İzmir’in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz, 1 milyon 5 bin (Konut/BBS) abone sayısıyla önemli bir kullanıcı sayısına ulaşan doğalgazın, daha verimli ve ekonomik kullanımı için çeşitli önerilerde bulundu

İzmir Doğalgaz çalışanları bir araya geldi

İzmir Doğalgaz çalışanları geleneksel hale getirilen personel gecesinden bir araya geldi. Geniş katılımın olduğu gecede çalışanlar birlikte olma ve birbirlerini yakından tanıma fırsatı buldu.

Kolin Grup Enerji Yatırımları CEO’su H. Erbil Doyuran’ın da katıldığı gecede İzmir Doğalgaz yönetimi de hazır bulundu. Gece boyunca müzik eşliğinde eğlenen çalışanlar bütün yılın yorgunluğunu atma, iş yoğunluğundan uzaklaşma, farklı bir ortamda birlikte olma şansı yakaladı. Çeşitli ikramların yapıldığı gecede çalışanlar 2019 yılı için moral depolayarak bol bol sohbet etti.

Güzelbahçe’ye Abone Merkezi Açıldı

Lisans alanı içerisinde doğalgaz altyapı çalışmalarını hızla sürdüren İzmir doğalgaz, vatandaşlara verilecek hizmet noktalarını da aynı hızla devreye almaya devam ediyor. İzmir’in güzel ilçelerinden Güzelbahçe’nin bu yıl doğalgazla buluşturulmasının ardından Güzelbahçe abone merkezi de açıldı. Güzelbahçe abone merkezi İzmir Doğalgazın, İzmirlilere hizmet veren 13’üncü abone merkezi oldu

Urla, Seferihisar ve Foça’ya Doğalgaz verildi

Urla, Seferihisar ve Foça’ya doğalgaz arzının sağlanmasıyla birlikte İzmir Doğalgaz, lisans sınırları içerisinde bulunan 25 ilçeyi doğalgazla buluşturmuş oldu.

 

İzmir Doğalgaz, 2018 yılı yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı çalışmalarını başlattığı Urla, Seferihisar ve Foça’ya doğalgaz arzını sağladı.  Yapılan açıklamada altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklara gerekli test çalışmalarının ardından gaz verildiği belirtildi.

İzmir Doğalgaz ile PTT arasında protokol imzalandı

İzmir Doğalgaz, abonelerinin fatura bedellerinin tahsilatı ile güvence bedeli ödemeleri için Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT A.Ş.) ile işbirliği protokolü imzaladı. Bu protokolle her iki kurumun çalışma usul ve esasları belirlendi.  Protokole İzmir Doğalgaz adına Genel Müdür Ahmet Yetik, PTT adına ise Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Kenan Bozgeyik imza attı.

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen İzmir Doğalgaz, anlaşma yaptığı kurumlara bir yenisini daha ekledi. PTT ile yapılan anlaşma ile İzmir Doğalgaz, abonelerine vermiş olduğu hizmetin kapsam ve alanını genişletti.

İzmir Doğalgaz’dan Mobil Hizmet

İzmir Doğalgaz’dan Aboneye Kolaylık

İzmir’in doğalgaz yatırım ve işletme faaliyetlerini üstlenen İzmir Doğalgaz, müşteri memnuniyetini arttıran çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni uygulama abonelik sürecinde ve sonrasında tüm işlemler cep telefonlarına gelen mesajlar aracılığıyla anlık olarak takip edebilecek. Konuyla ilgili bir açıklama yapan İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “İzmirlileri memnun edecek güzel bir projeye imza attığımızı düşünüyorum. Müşterilerimiz bulundukları yerden tüm süreçlerini rahatlıkla takip edebilecekler” dedi.

2005 yılından bu yana İzmir’de faaliyetlerini sürdüren İzmir doğalgaz, İzmirlilere yep yeni bir hizmet sunuyor. İletişim kanallarının son derece etkin kullanıldığı günümüzde İzmir Doğalgaz’da SMS mesajlarıyla abonelerini bilgilendiriyor.

İzmir Doğalgaz çalışanları piknikte bir araya geldi

İzmir Doğalgaz çalışanları ve aileleri düzenlenen piknik organizasyonunda bir araya gelerek doyasıya eğlendi. Tüm birim ve yöneticilerinin katıldığı piknikte çalışanlar aileleri ve çocuklarıyla birlikte güzel bir gün geçirdi. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, dış müşteri memnuniyeti kadar iç müşteri memnuniyetine de önem verdiklerinin belirterek, “Bu yıl birincisini düzenlediğimiz piknik ile farklı bir ortamda çalışanlarımız ve aileleriyle birlikte bir arada olma fırsatı bulduk” dedi.

İzmir Doğalgaz Teknisyen yetiştirme programı

İzmir Doğalgaz başlattığı mühendis ve teknisyen yetiştirme programlarıyla sektöre nitelikli iş gücü kazandırıyor

Torbalı Abone Merkezi hizmete girdi

Torbalı’da Abone Merkezi sevinci

İzmir’in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz, İzmirlilere daha iyi hizmet verebilmek için Torbalı abone merkezini açtı. Yeni şube mevcut abonelere ve abone olmak isteyen tüm İzmirlilere bölge ayrımı olmaksızın hizmet verecek.

Güzelbahçe’ye Doğalgaz verilmeye başlandı

İzmir Doğalgaz, 2018 yılı yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı çalışmalarını başlattığı Güzelbahçe’ye haziran ayı itibariyle doğalgaz arzını sağlamaya başladı.  Yapılan açıklamada altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda gerekli test çalışmalarının ardından gaz verildiği belirtildi.

“Yolculuk" fotoğraf yarışması sonuçlandı

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliğiyle bu yıl yedincisi düzenlenen fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu. “Yolculuk” konulu fotoğraf yarışmasının kazananları ödüllerini törenle teslim aldı.

İzmir Doğalgaz dokuzuncu korusunu oluşturdu

İzmir Doğalgaz, Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak İzmir bölgesinde yapılan ağaçlandırma çalışmalarına bin fidan ile katkıda bulundu.

Bergama-Kınık Cumali Köyü Mevkii’nde çalışanların ve yöneticilerin katıldığı fidan dikim töreni ile doğaya, temiz havaya ve gelecek nesillere önemli bir katkı sağlandı. Yapılan çalışma ile İzmir Doğalgaz, Ege Orman Vakfı ile birlikte dokuzuncu korusunu oluşturmuş oldu.

İzmir Doğalgaz’ın “Doğa Bize Küserse” yarışması sonuçlandı

İzmir Doğalgaz’ın bu yıl 7’inci kez düzenlediği  “Doğa Bize Küserse” konulu resim yarışması sonuçlandı. Çok sayıda okuldan onlarca öğrencinin katıldığı yarışmada ilk üç eser sahibine diz üstü bilgisayar ve tablet, mansiyon alan üç öğrenciye tablet bilgisayar, eserleri sergilenmeye değer görülen 14 öğrenciye ise alış-veriş çeki hediye edildi. Dereceye giren öğrencilerin öğretmenlerini de unutmayan İzmir Doğalgaz, öğretmenleri yarım ve çeyrek altınla ödüllendirdi.

İzmir Doğalgaz kutu söküm işlemlerine başladı

Abone olmayan binaların kutuları sökülüyor

KVK

Bu bilgilendirme 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10 uncu maddesi gereğince yapılmaktadır. İZMİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.' den doğal gaz hizmeti almak için Şirketimize bildirdiğiniz veya Şirketimizce çeşitli kanallarla temin edilen kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında "Veri Sorumlusu" sıfatıyla işlenmektedir.

İzmir Doğalgaz 900 bininci abonesini ödüllendirdi

2005’den bu yana doğalgaz çalışmalarını sürdüren İzmir Doğalgaz’ın hedefi 1 milyon abone.

İzmir Doğalgaz’da Hemenal Finansman ile İzmirlilere büyük fırsat

İzmir Doğalgaz tarafından sunulan imkân ile İzmirliler, uygun ekonomik koşullarda hızlı bir şekilde doğalgaza geçiş yapabilecekler.

İzmir Doğalgaz Afet Tatbikatında

İzmir Doğalgaz Acil Müdahale Ekipleri katıldıkları tatbikatta görevlerini başarıyla yerine getirdiler.

Kazan dairelerinin güvenli kullanımı için protokol imzalandı

İzmir Doğalgaz ile Makina Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi arasında merkezi sistem doğalgaz kazan dairelerinin uygunluğunun denetlenmesine ve kazanların periyodik kontrollerinin yapılmasına ilişkin protokol imzalandı.

İzmir Doğalgaz Çalışanlarının Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Genel Müdür Yardımcıları Cebrail Özdemir ve Cafer Demirtaş 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan çalışanların Kadınlar Günü’nü kutladı. Genel Müdür ve yardımcıları çalışanları odalarında tek tek ziyaret ederek günün anlam ve önemine uygun olarak birer karanfil ve kişisel gelişime yönelik “Duygusal Zekâ” başlıklı kitap hediye etti.

İzmir Doğalgaz Tiyatro Atölyesi Okullarda “Ağaç Ev” Sekizinci Sezonunda

İzmir Doğalgaz Tiyatro Atölyesi “Ağaç Ev” adlı oyunuyla 8’inci sezonunda Bornova’da öğrencilerle buluşuyor. 2011 yılından beri İzmir’in çeşitli okullarında sahnelenen oyun, 2018-2019 eğitim öğretim yılında birinci kademe ilköğretim okullarının bir, iki ve üçüncü sınıf öğrencilerine sahnelenecek.

İzmir Doğalgaz Basın Açıklaması

İzmir’in Gaziemir İlçesi’nde Abdülhamit Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kazan dairesinde meydana gelen patlamayla ilgili İzmir Doğalgaz açıklama yaptı.

İzmir Doğalgaz’dan 7’inci fotoğraf yarışması

İzmir Doğalgaz fotoğraf yarışmasına başvurular başladı.

Kolin Şirketler Grubu’nda Teknoloji Dönüşümü

Kolin şirketler grubu enerji dönüşüm projelerinde Oracle Utilities ürünleri ile hizmet kalitesini arttırıyor.

Selçuk Abone Merkezi hizmete girdi

Lisans alanı içerisinde doğalgaz altyapı çalışmalarını hızla sürdüren İzmir doğalgaz, vatandaşlara verilecek hizmetin üst yapısını da oluşturuyor.

İzmir Doğalgaz’ın Yeni Genel Müdürü Ahmet Yetik

İzmir Doğalgaz Genel Müdürlüğü’ne Ahmet Yetik atandı

İzmir Doğalgaz’dan Abonelere Uyarı

İzmir Doğalgaz’dan Abonelere Uyarı.

Kemalpaşa Mahallesi’ne doğalgaz verildi

İzmir Doğalgaz, 2017 yılı yatırım programı kapsamında altyapı çalışmaları tamamlanan Bornova’nın Kemalpaşa Mahallesi’ne 01 Haziran itibariyle doğalgaz arzını sağlamaya başladı.

Çevreci resimler ödüllerini aldı

İzmir Doğalgaz tarafından bu yıl 6. düzenlenen okullar arası resim yarışması ödülleri düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. “Doğalgaz ve Çevre” konusuyla bu sene de çevre bilincine vurgu yapan yarışmada 6 eser derece girerken bir eser de jüri özel ödülü ile ödüllendirildi.

“Sokaklar ve Yaşam” ödüllendirildi

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliğiyle bu yıl altıncısı düzenlenen fotoğraf yarışması ödülleri sahiplerini buldu. 

İzmir Doğalgaz’a yangın eğitimi

İzmir’in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz, saha ve ofis personeline Temel Yangın Güvenliği eğitimi verdi. 17-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenen eğitim İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eğitim Şubesi eğitmenleri tarafından teorik ve uygulamalı olarak 2 aşamada verildi.

EN İYİ RAMAK KALA ÖDÜLÜ

 İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu üyeleri tarafından değerlendirilerek seçimi yapılan “EN İYİ RAMAK KALA ÖDÜLÜ” üçüncü kez sahibini buldu.

İzmir Doğalgaz’dan okullar arası resim yarışması

İzmir Doğalgaz her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukları unutmadı. Geleneksel hale getirilen resim yarışması bu sene  “Doğalgaz ve Çevre” konusuyla çocukların hayal dünyasına sunuldu.

İzmir Doğalgaz AYKOME işbirliği

İzmir Doğalgaz & İzmir Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi İzmirlilere daha iyi hizmet verebilmek için bir araya geldi.

İzmir Doğalgaz 6’ncı fotoğraf yarışmasını düzenliyor

İzmir Doğalgaz geleneksel hale getirdiği fotoğraf yarışmasını, geçtiğimiz yıl 77 yaşında kaybettiğimiz, fotoğraf sanatına yıllarına adamış Cengiz Özer’in anısına düzenliyor. 

İzmir Doğalgaz Web Sitesini Yeniledi

2005 yılından bugüne doğalgazın dağıtım ve işletmesinde İzmirlilere hizmet veren İzmir Doğalgaz, gelişen şartlara uygun olarak  kurumsal web sitesini yeniledi.

İzmir Doğalgaz’dan önemli uyarılar

İzmir Dogalgaz, ekim ayı ile birlikte yoğunlaşan abonelik talepleri üzerine yaptığı açıklama ile bir dizi uyarıda bulundu.

Abone merkezlerimizin çalışma saatleri

Abone merkezlerimizin çalışma saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Abonelerimize Duyuru

Hafta sonu 08:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermekte olan Abone Merkezlerimiz, 17.10.2015 tarihinden itibaren öğlen 12:30 - 13:30 saatleri arasında kapalı olacaktır.

İzmir Doğalgaz 700 bininci abonesini unutmadı

İzmir Doğalgaz 700 bin aboneye ulaştı.

Ağaç Ev, Narlıdere’de öğrencilerle buluşuyor

Doğa ve çevre sevgisini çocuklara aşılamak amacıyla 2011 yılında hayata geçirilen İzmirgaz Tiyatro Atölyesi 4. sezonunda Narlıdereli öğrenciler buluşuyor.

BOTES MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ MÜŞTERİLERİ DİKKATİNE

Proje ve tesisatınızın yapımcısı olan Botes Mühendislik Ltd. Şti. firması, şirketimize herhangi bir bildirimde bulunmadan ticari faaliyetini sonlandırmış bulunmaktadır.

Doğalgaz Sobasını Biliyor musunuz?

  • Oturmakta olduğunuz binanın bacasını tadil etmeden, evinizde istediğiniz odaya monte ederek, tüm evinizi ısıtabileceğinizi ve bu sobaların piyasada 400 TL'den başlayan fiyatlarla taksitlendirilerek satıldığını,
  • Kombi satın almanıza gerek kalmadan, odalarınıza petek döşetmeden ucuz maliyetle evinizi ısıtabileceğinizi,
  • Her yaş grubu tarafından rahatlıkla çalıştırılarak kullanılabileceğini,
  • Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde uzun yıllardır on binlerce aile tarafından yaygın olarak kullanıldığını,

Duyuru

Son günlerde vatandaşlarımızdan İzmir Doğalgaz kıyafeti giymiş şüphe uyandıran kişi ya da kişilerin bina önünde ya da sokakta bulunan Şirketimize ait gazlı hatlara müdahale ettikleriyle ilgili bilgiler gelmektedir. 

Bu tür durumla karşılaştığında vatandaşlarımızın 444 33 35 No'lu Çağrı Merkezimize bilgi vermeleri önemle duyurulur.

İzmirgaz'dan Önemli Duyuru

Fatura Ödeme Merkezi 'FÖM' adını kullanan bazı gerçek ve tüzel kişiler tarafından İZMİRGAZ'ın bilgisi dışında, özel bir anlaşmaya dayanmadan bankaların internet şubelerinden sunulan olanakların ticari amaçlarla kullanılarak üçüncü kişiler adına, ücret karşılığında elektronik fon transferi (EFT), havale, hesaba para yatırma, isme para gönderme, fatura ödemeleri gibi işlemler yapıldığı tespit edilmiştir.

İzmir Doğalgaz A.Ş. Fazla Ücret Almadı.

Şirketimiz; lisans alanı kapsamında yürütmüş olduğu tüm faaliyetlerini, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından yürürlüğe konulan meri mevzuat ve sahip olduğu Dağıtım Lisansı hükümleri çerçevesinde yürütmekle yükümlüdür.

“Geleneklerimiz” ödülleri sahiplerini buldu

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliğiyle beşincisi düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı.

İzmir Doğalgaz sergi açılışı yaptı

“Geleneklerimiz” fotoğrafları sergileniyor.

Acil Durumlarda 187’yi arayınız

İzmir Doğalgaz A.Ş. acil durumlarda neler yapılması gerektiği konusunda çeşitli uyarılarda bulundu.

İzmir Doğalgaz abonelerini uyarıyor

İzmir Doğalgaz abonelerini, yetkisiz kişi ve kurumlara para ve belge verilmemesi konusunda uyardı.
 

İzmir Doğalgaz’dan muhteşem konser

İzmir Doğalgaz Türk Sanat Müziği Korosu sekizinci konserinde müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bakan Yıldız Menderes’e Doğalgazı Bağladı

Mendres’te doğalgaz çalışmaları törenle başladı.
Menderes’de yapılacak doğalgaz altyapı çalışmaları Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katıldığı törenle gerçekleştirildi.

EN İYİ RAMAK KALA ÖDÜLÜ

2 yıldır her ay düzenli olarak toplanan ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu üyeleri tarafından değerlendirilerek seçimi yapılan "EN İYİ RAMAK KALA ÖDÜLÜ" ikinci kez sahibini buldu.

Küçük çevreciler ödüllerini aldı

İzmir’in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz tarafından 5 yıldır düzenlenen okullar arası resim yarışması ödülleri sahiplerini buldu.

İzmir Doğalgaz teknik personelini eğitimden geçirdi

İzmir Doğalgaz teknik personeli, 2020 yılına kadar geçerli olan Mesleki Yeterlilik Belgesi’ni başarıyla aldı.

DUYURU

Yetkili Firma Performans Değerlendirme.