Haberler

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu13.1.2021

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

İzmir Doğal Gaz tarafından gerçekleştirilen altyapı çalışmalarıyla İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin Ulucak bölgesine doğal gaz verildi. 2020 yılı yatırım programı kapsamında altyapı çalışmalarının başlatıldığı Ulucak’a 08.01.2021 tarihi itibariyle gaz arzı sağlandı. İzmir Doğal Gaz Genel Müdür Yardımcısı Zülküf Turhan, çalışmaların tamamlandığı cadde ve sokaklara gerekli test çalışmalarının ardından gaz verildiğini belirtti.

Yatırım programı kapsamında doğal gaz altyapı genişletme çalışmalarını sürdüren İzmir Doğal Gaz, Kemalpaşa’nın şirin beldesi Ulucak’ın sakinlerini doğal gazla buluşturdu. Ulucaklılar, İzmir Doğal Gaz abone merkezlerinde abonelik sözleşmesi yaparak doğal gazı ısınma, sıcak su ve ocakta birlikte ya da ayrı ayrı kullanabilecekler. Gaz verilen sokakların takibi  www.izmirgaz.com.tr kurumsal web sitesinden yapılabiliyor.

Genişletme çalışmaları hızla devam ediyor

2005 yılından bu yana İzmir ve ilçelerinde doğal gazı yaygınlaştırma çalışmalarının aralıksız olarak sürdürüldüğünü belirten Genel Müdür Yardımcısı Turhan, “Günümüz itibariyle lisans sınırlarımız içerisinde bulunan 26 ilçenin tamamını doğal gazla buluşturmuş bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın kullanımına sunduğumuz doğal gazın altyapısını genişletme çalışmalarımız ise tüm hızı ile devam etmektedir. Bu anlamda Kemalpaşa ilçemizin Ulucak bölgesinde 3 mahallede sürdürdüğümüz altyapı çalışmalarımızı tamamlayarak doğal gazı bölge sakinlerimizin kullanımına sunmuş bulunmaktayız” dedi

Abone sözleşmesi için gerekli belgeler

Abonelik sözleşmesi aşamasında istenen belgeler ise şu şekilde: Kiracı ise kira kontratı veya ikametgâh belgesi ya da elektrik su faturasından herhangi biri, nüfus cüzdanı fotokopisi, abone hesap numarası. Eğer sözleşme yapacak kişi tapu sahibi ise ikametgâh belgesi ya da elektrik su faturasından herhangi biri, nüfus cüzdanı fotokopisi, abone hesap numarası.  Sözleşme bedelleri İzmir Doğal Gaz kurumsal web sitesinden öğrenilebiliyor. Ayrıntılı bilgiye 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 222 3335 No.lu İzmir Doğal Gaz Çağrı Merkezi aracılığıyla ulaşılabiliyor.

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.