Haberler

İzmir Doğalgaz’ın fotoğraf yarışması başladı17.2.2020

Yarışma ödülleri

Yarışmanın ödül töreni İzmir Fotoğrafçılar Odası tarafından Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 16-18 Nisan 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan Fotoğrafçılık Günleri Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Birinci 5 bin, ikinci 2 bin 500, üçüncü ise bin 250 lira ile ödüllendirilirken, mansiyon kazanan üç yarışmacıya da 500’er lira para ödülü verilecek.

Kültürel değerlerimizi kayıt altına almayı amaçlıyoruz

Dünya’nın birçok noktasının özellikle Anadolu’nun tarih boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yaptığını ifade eden İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “Fotoğraf sanatı aracılığıyla İzmir ve ülkemiz başta olmak üzere Dünya’daki doğal ve tarihi güzelliklerin yanı sıra bölgelerin kültürler değerlerini kayıt altına alarak görsel bir bellek oluşturmayı amaçlıyoruz. Ülkemizin dört bir yanından gelecek fotoğraf kareleri ile kültürel miraslarımızı yaşatmayı, düzenlenecek sergiler aracılığıyla tanıtmayı ve en önemlisi gelecek nesillere aktarmayı hedefliyoruz. Tüm katılımcılara başarılar diliyorum” dedi.

Belgesel nitelikli fotoğraflar arıyoruz

Yarışma ile belgesel nitelikte çok sayıda fotoğrafın kayıt altın alınacağını belirten İzmir Fotoğrafçılar Odası Başkanı Murat Yavuz, “Geleneksel hale getirdiğimiz bu yarışma ile aynı zamanda fotoğraf çalışmalarını destekleyerek, fotoğraf sanatçılarının yanında olmaya çalışıyoruz. Her yıl belirlediğimiz farklı konularla fotoğraf sanatıyla birlikte yaşadığımız topluma da bir katkı sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Her yarışmacının en az 5 eserle başvurabileceği yarışma için katılım şartnamesi, İzmir Doğalgaz ve Özer Sanat Merkezi kurumsal web sitelerinden temin edilebilecek.                                  

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.