Haberler

İzmir Doğalgaz dokuzuncu korusunu oluşturdu29.5.2018

Ağaçlandırma alanında gerçekleştirilen törende konuşan İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, doğalgazın çevreye uyumlu yakıtların başında geldiğini belirterek, “Doğalgaz yandığında kül, is gibi doğayı tahrip edici gaz atıkları bırakmayan, en az karbondioksit üreten ve bu özelliğiyle de küresel ısınmaya en az etki eden yakıt türüdür. Bu güzel doğa ortamında çalışma arkadaşlarımızla birlikte ağaçlandırma çalışmalarına katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz. Ne kadar çok ağaç dikersek, yeşile ne kadar çok değer verirsek geleceğimiz o kadar temiz olacaktır. Bu anlamda önemli bir misyon yüklenmiş olan Ege Orman Vakfı’na, bizimle yaptıkları işbirliği için teşekkür ediyorum” dedi.

Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol, ağaçlandırma sahasında İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yapılarak gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gençol, kurumların yaptıkları ağaçlandırma çalışmalarının önemine dikkat çekerek, “Binlerce çeşit canlı ve bitki türünün yaşadığı ormanların faydası saymakla bitmez. Ormanları korumak, yeni orman alanlarının oluşmasına katkı sağlamak oldukça önemlidir. İzmir Doğalgaz, İzmir’de faaliyete başladığı yıldan itibaren bu anlayışa hizmet eden önemli kurumlarımızdan birisi olmuştur. Şirket yöneticilerine ve çalışanlarına destekleri için gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Ege Orman Vakfı Müdürü Metin Gençol, İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik’e teşekkür plaketi verdi. Tören sonrasında çalışanlar çok sayıda fidanı toprakla buluşturarak ilk can sularını verdiler.    

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.