Haberler

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor8.7.2021

İzmir’de doğalgazın dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz yeni bir rekora daha imza attı. Altyapı faaliyetleriyle birlikte aboneleşme çalışmalarını da yürüten İzmir Doğalgaz 06.07.2021 tarihinde aldığı 3 bin 246 (Abone Bağlantı Anlaşması) adet abone ile son 16 yılın bir günde alınan en yüksek abone rekorunu kırmış oldu. Bundan önce alınan en yüksek abone sayısı 2 bin 193 adet ile geçtiğimiz yıl temmuz ayına aitti.

Yatırımlar hızla devam ediyor

Bu yıl ki yatırım programı kapsamında 26 ilçe, 305 mahallede dağınık hat ve proje çalışmalarını sürdüren İzmir Doğalgaz,  İzmir’in çeşitli bölgelerinde bulunan 16 adet abone merkezi ve 5 adet Hizmet Noktasında İzmirlilerin abonelik taleplerini karşılamaya devam ediyor.

Günlük abone sayısında rekor

İzmir Doğalgaz’dan yapılan açıklamada, “Lisans alanımız içerisindeki vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak üzere planlamalarımızı hassasiyetle yapıyoruz. Kapanma döneminde de sürdürülen altyapı çalışmalarımız mayıs ayı ile birlikte artarak devam etti. Vatandaşlarımızı imalat çalışmaları ile birlikte muhtarlarımız ve bina ziyaretleri aracılığıyla bilgilendiriyoruz. Bu süreçte bir günde aldığımız 3 bin 246 adet abone ile İzmir Doğalgaz tarihinde bir günde alınan en yüksek abone sayısı rekoru kırılmış oldu.”

Abonelerimize teşekkür ediyoruz

Temmuz ayı itibariyle 953 bin 177 (ABA) aboneye ulaşıldığının belirtildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi: “16. kuruluş yıl dönümümüzde İzmir’e ve İzmirlilere ilk günkü heyecanla hizmet vermeye devam ediyoruz. Bir günde alınan rekor seviyedeki abone sayısı İzmirlilerin doğalgaza olan güveninin önemli bir göstergesidir. Ürünümüz doğalgaz alternatif enerji kaynakları arasında İzmirlilerin ilk tercih ettiği enerji türü haline gelmiş bulunmaktadır. Çevreci, kullanım kolaylığı ve ekonomik olma özelliği ile ön plana çıkan doğalgazı tercih eden abonelerimize teşekkür ediyoruz.”

Diğer haberler


İzmir Doğalgaz’dan abonelere yeni kolaylık

İzmir Doğalgaz’ın e-Devlet Kapısı uygulamalarına abonelik sözleşmesi başvuru işlemi eklendi

Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.