Haberler

İzmir Doğalgaz’dan muhteşem konser7.9.2016

İzmir Doğalgaz’ın hayata geçirdiği çok sayıda sosyal sorumluluk projelerinden biri olan İzmir Doğalgaz Türk Sanat Müziği korosu, Atatürk Kültür Merkezi’nde verdiği muhteşem konserle sekizinci kez izleyicilerle buluştu.


Konsere Genel Kurmay Eski Başkanı Hilmi Özkök, İzmir Doğalgaz Genel Müdürü H. Burçin Yandımata, Genel Müdür Yardımcıları Cebrail Özdemir, Ercüment Duman, İzmir Doğalgaz Eski Genel Koordinatörü Halil Tataş, muhtarlar, çalışanlar ve çok sayıda müzik sever katıldı.


600 kişilik salonun tamamının dolduğu, çok sayıda seyircinin ayakta izlemek zorunda kaldığı ‘Gönlümüzde Bahar’ konserinde koro; birinci bölümde fasıl, ikinci bölümde ise solistler geçidiyle toplam 26 eseri başarıyla seslendirdi, seyircilerden bol bol alkış aldı.


TRT Ankara Radyosu Ses Sanatçısı Akif Özüşen yönetiminde eserleri seslendiren koroya, ‘geçmişten bir esinti’ dans gösterisiyle çocuklar renk kattı. Minikler, danslarının ardından seyirciden bol bol alkış aldı.Koronun sekizinci konserini başarıyla tamamladığını ifade eden Genel Müdür Yandımata,“2011 yılında büyük emeklerle kurduğumuz koromuzun artık olgunluk dönemine ulaştığını bu konserde görmüş oldum. Bize bu keyifli geceyi yaşatan şefimize, koro üyelerimize,
salonumuzu tıklım tıklım dolduran seyircilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Konserin ardından Yandımata, Şef Akif Özüşen’e plaket, sunucu ve saz heyeti şefine çiçek takdim etti.

Koro, tüm protokol üyelerinin sahneye çıkması ve seyircilerin katılımıyla seslendirdiği ‘İzmir
Benim Van Benim’ eseriyle konserini tamamladı.

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.