Haberler

İzmir Doğalgaz’dan abonelere yeni kolaylık26.9.2021

İzmir Doğalgaz’ın e-Devlet Kapısı uygulamalarına abonelik sözleşmesi başvuru işlemi eklendi

Pandemi süresince uzaktan işlem seçeneklerini geliştirerek tüketicilere büyük kolaylık sağlayan İzmir Doğalgaz, yeni bir uygulamayı daha devreye aldı. Uygulama ile tüketiciler

 e-Devlet Kapısı üzerinden abonelik sözleşmesi başvuru işlemlerini, İzmir Doğalgaz’a gelmeden bulundukları yerden yapabilecekler.

e-Devlet üzerinden yeni işlem seçeneği

İzmir Doğalgaz dijital ortamda uzaktan işlem yapma seçeneklerini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce e-Devlet Kapısı üzerinden uygulamaya alınan abonelik sözleşmesi yenileme ve sonlandırma işlemlerine, son yapılan düzenleme ile abonelik sözleşmesi başvuru seçeneği de eklendi. Artık aboneler, İzmir Doğalgaz ve şubelerine gelmeden bulundukları yerden abonelik sözleşmesi işlemini kolaylıkla yapabilecekler.

Tüketiciye büyük kolaylık

İzmir Doğalgaz’dan yapılan açıklamada, dijital hizmetlerin öneminin koronavirüs salgını döneminde daha da ön plana çıktığı belirtilerek, “Bu kapsamda uygulamaya alınan elektronik hizmetler vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan e-Devlet Kapısı ile yürütülen entegrasyon çalışmaları sonucunda, abonelik sözleşme süreci devreye alındı. Böylece uzaktan işlem yapma seçeneklerine bir yenisi daha eklenmiş oldu. Vatandaşlarımız, devreye alınan abonelik sözleşmesi başvuru işlemiyle birlikte e-Devlet Kapısı üzerinden; abonelik sözleşmesi yenileme, abonelik sözleşmesi sonlandırma, doğalgaz faturası ve doğalgaz aboneliği sorgulama işlemlerini yapabiliyorlar” ifadelerine yer verildi.

Diğer haberler


İzmir Doğalgaz’dan abonelere yeni kolaylık

İzmir Doğalgaz’ın e-Devlet Kapısı uygulamalarına abonelik sözleşmesi başvuru işlemi eklendi

Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.