Haberler

İzmir Doğalgaz AYKOME işbirliği14.3.2017

İzmir Doğalgaz ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) yetkilileri bir araya geldi. İki kurumun işbirliğini geliştirmeye yönelik olarak düzenlenen toplantıdan önemli sonuçlar elde edildi. 
İzmir Doğalgaz’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Genel Müdür Yardımcıları Ercüment Duman, Alim Karataş, Cebrail Özdemir, birim müdür ve şefleri katılırken; İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden AYKOME Müdürü Nurdan Er Erten, birim şef ve çalışanları katıldı.
İzmir Doğalgaz’ın yaptığı sunumla başlayan toplantıda karşılıklı olarak durum tespitleri yapılarak; yaşanan sorunlar, çözümleri, geçmişten günümüze devam eden işbirliğinin yönetimi ve sürdürülen ilişkilerin nasıl üst seviyeye taşınabileceği konuları masaya yatırıldı.
İzmir Doğalgaz tarafından yapılan sunumda; şirketin kuruluşu, verdiği hizmetler, lisans alanı içerisinde ulaştığı hedefler, ileriye dönük planlı hedefleri, doğalgaz talepleri, taleplerin yönetimi ve bu noktada AYKOME ile olan iletişim konuları anlatıldı. Sunum sırasında karşılıklı görüşmelerle fikir alış verişinde bulunuldu. 
Toplantı öncesinde günün anlam ve önemine yönelik olarak konuşan Genel Müdür Yardımcısı Ercüment Duman, her iki kurumun İzmir’e hizmet ettiğini belirterek, “Burada işin stresinden uzak bir araya gelme fırsatını yakaladık. Bizler masanın aynı tarafındayız. Amacımız İzmirlilere hizmet götürmek. Bunu da birlikte yapabiliriz. Mutlaka zaman zaman her iki kurumun yaşadığı problemler olacaktır. Bize düşen bunları karşılıklı anlayış içerisinde birlikte çözmektir” dedi
AYKOME Müdürü Nurdan Er Erten ise yaptığı açıklamada, yapılan işin kolay bir iş olmadığını belirterek, “Müdürlük olarak altyapı kuruluşlarından kaynaklı sorunlarda çözüm odaklı çalışıyoruz. Amacımız çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktır. İzmirlilere verilen hizmette diğer altyapı kuruluşlarıyla kendimizi bir bütün olarak görüyoruz. Bu nedenle bu tür toplantıların devamını bizim ve İzmir Doğalgaz için son derece önemli buluyorum” diye konuştu.
 

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.