Haberler

İzmir Doğalgaz 900 bininci abonesini ödüllendirdi6.4.2018

İzmir Doğalgaz 900 bin aboneye ulaştı

2005’den bu yana doğalgaz çalışmalarını sürdüren İzmir Doğalgaz’ın hedefi 1 milyon abone

İzmir’de 2005 yılından bugüne doğalgazın dağıtım ve işletmesini başarıyla sürdüren İzmir Doğalgaz 900 bin (Konut/BBS) aboneye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Lisans alanı içerisindeki bölgeleri doğalgazın konforu, ekonomisi ve çevreciliğiyle buluşturmaya devam ettiklerini belirten İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, “13 yıldır güvenli bir altyapı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla doğalgazı yaygınlaştırarak İzmir’e ve İzmirlilere değer katmaya devam ediyoruz” dedi.

Her yüz bin sayı dönümünde şanslı doğalgaz abonesini ödüllendirmeyi gelenek haline getiren İzmir Doğalgaz 900 bininci (Konut/BBS) abonesini çeşitli hediyeler verdi.

İzmir Doğalgaz’ın şanslı abonesi ise Buca’da oturan Dünya Efe oldu. Halkapınar abone merkezinde işlemlerini tamamlayan Efe, 900 bininci abone olduğunu öğrendiğinde büyük sevinç yaşadı.

Dünya Efe ve eşini Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir ile birlikte makamında kabul eden Genel Müdür Yetik, günün anlam ve öneminin hatırlanması için kahve fincan takımı hediye ederek, 900 metre küp bedava doğalgaz ile ödüllendirdi.

Duygularını ifade eden Dünya Efe, “900 bininci abone olmak benim için büyük sürpriz oldu. Doğalgaz gibi son derece konforlu ve ekonomik bir yakıta kavuştuğum için çok mutluyum. Doğalgaz şimdiden kazandırmaya başladı. İzmir Doğalgaz’a bu organizasyonu için teşekkür ediyorum. Buradan henüz doğalgaza geçmemiş olan herkesi biran önce doğalgaza geçmeye davet ediyorum” dedi.

İlk yıllardan itibaren 1 milyon aboneye ulaşma hedefini açıkladıklarını hatırlatan Genel Müdür Ahmet Yetik, “Hedefimize çok yaklaştık. Bu yıl içerisinde 1 milyon aboneye ulaşma gayreti içerisinde olacağız. Ancak önümüzde daha kat etmemiz gereken uzun bir yol var. Yatırım faaliyetlerimize devam etmekle birlikte müşteri odaklı çalışmalarımıza ayrıca önem veriyoruz. Büyük bir aile olarak abonelerimizin sorunlarını, taleplerini dinlemeye, onları anlamaya ve çözüm bulmaya odaklanmış durumdayız. Karşılıklı iletişim kanalları oluşturarak daha iyiye ulaşabileceğimize inanıyoruz. Kapılarımız her zaman ailemizin her ferdine sonuna kadar açıktır. İzmirlileri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarım” dedi. 

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.