Haberler

İzmir Doğalgaz 700 bininci abonesini unutmadı7.9.2016

Müşteri merkezli çalışma anlayışımızla birlikte, işletme alanında da abonelerimize üst düzeye hizmet sunuyoruz” dedi. Birinci aboneden başlayarak her yüz bin sayı dönümünde şanslı abonesini ödüllendirmeyi gelenek haline getiren İzmir Doğalgaz, 700 bininci (Konut/BBS) abonesini de unutmadı. Genel Müdürlük binasında düzenlenen törende 700 bininci abone Neriman Muhsine Seçkin’e, Genel Müdür Yandımata tarafından kahve takımı ve 700 metre küp bedava doğalgaz hediye edildi.

Doğalgaza geçmenin şimdiden kendisine avantaj sağladığını belirten Seçkin, “Torbalı’da yaşayan bir vatandaş olarak, doğalgaz imkânından bizleri faydalandıran İzmir Doğalgaz’a teşekkür ediyorum. Mutfak kullanımında bile önemli tasarruflar sağlayan doğalgazla,önümüzdeki kış hem ucuz hem de konforlu bir şekilde ısınabileceğim. Tüm çalışanlara verdikleri hizmet ve bu organizasyon için teşekkür ederim” dedi. 700 bin (Konut/BBS) aboneye ulaşmanın kendileri için yeterli olmadığını, hedeflerinin kısa sürede 1 milyon aboneye ulaşmak olduğunu belirten Yandımata, “İzmirlilerin desteğiyle hızla ilerliyoruz. Yaptığımız yatırımlarla on binlerce aileyi doğalgazla buluşturmaya devam ediyoruz. Üstlendiğimiz işin sorumluluğunu bilen bir ekip olarak, kendimizi sürekli yeniliyoruz. Her sene yeni hedefler koyarak, heyecanımız kaybetmeden çalışmalarımızısürdürüyoruz.

Bizi hep daha fazlasını yapmaya zorlayan İzmirlilere, tüm kurumlara, her aşamada yanımızda olan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. 700 bininci şanslı abonemiz, 600 bininci abonemizde olduğu gibi bir bayan. Neriman Hanım’ı doğalgazı tercih ettiği için teşekkür ediyorum. Kendisini 700 metre küp bedava doğalgaz ve bizi hatırlayacakları bir kahve takımıyla ödüllendiriyoruz.

Yakın zamanda 800 bininci abonemizi de ödüllendireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.