Haberler

Güzelbahçe’ye Abone Merkezi Açıldı13.12.2018

Abone merkezi tüm İzmir’e hizmet verecek

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, doğalgazı İzmirlilerle buluşturma çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini belirterek, “Her geçen yıl sayısı artan abonelerimize yerinde, hızlı ve yüksek kalitede hizmet verebilmek için işletme ve yapım ofislerimizle birlikte abone merkezlerimizin sayısını da artırıyoruz. Bu yılın önemli projelerinden biri olan Güzelbahçe’nin doğalgaza kavuşturulmasının ardından vatandaşlarımızdan gelen yoğun talepleri de göz önüne alınarak Güzelbahçe abone merkezimizi açtık. Merkezimiz Güzelbahçe başta olmak üzere, bu yıl doğalgaz kavuşan diğer yakın ilçelerimiz Urla ve Seferihisar ile birlikte tüm İzmir’e hizmet verecek” dedi.

Merkez hafta sonu da açık

Güzelbahçe Abone merkezi İnönü Caddesi No: 28/B adresinde faaliyet gösteriyor. Doğalgazla ilgili her türlü işlemin yapılacağı merkezde, hafta içi 08.30 – 18.30, cumartesi günleri ise 09.30 – 17.00 saatleri arasında abonelik işlemleri, tüketim faturası ve taksit ödemeleri, gaz açma ve kapatma işlemleri zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde yapılabilecek.

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.