Haberler

Doğalgaz Sobasını Biliyor musunuz?7.9.2016

  • Oturmakta olduğunuz binanın bacasını tadil etmeden, evinizde istediğiniz odaya monte ederek, tüm evinizi ısıtabileceğinizi ve bu sobaların piyasada 400 TL'den başlayan fiyatlarla taksitlendirilerek satıldığını,
  • Kombi satın almanıza gerek kalmadan, odalarınıza petek döşetmeden ucuz maliyetle evinizi ısıtabileceğinizi,
  • Her yaş grubu tarafından rahatlıkla çalıştırılarak kullanılabileceğini,
  • Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde uzun yıllardır on binlerce aile tarafından yaygın olarak kullanıldığını,
  • Pratik boyutları, modern çizgileri ile yaşadığınız mekânın dilediğiniz köşesine yerleştirebileceğinizi,
  • Temiz bir yakıt olan doğalgazla çalışan bu sobaların hava kirliliği yaratmadığını,
  • Bu sobaların tam güvenli ve emniyetli olduğunu,
  • Otomatik ateşlemeli, kibrit yada çakmak kullanmadan sadece bir düğmeye basarak kullanabileceğinizi,
  • Termostat ve zaman ayarlı modellerinin olduğunu.

Diğer haberler


“Hayalimdeki Çevre” resim yarışması sonuçlandı

İzmir Doğalgaz tarafından düzenlenen okular arası resim yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer görülen eserlerin sahipleri düzenlenen bir törenle ödüllendirildi. “Hayalimdeki Çevre” konusuyla bu yıl 8’incisi düzenlenen yarışmada ilk üç eser sahibine diz üstü bilgisayar ve tablet, mansiyon alan üç öğrenciye tablet bilgisayar, eserleri sergilenmeye değer görülen 14 öğrenciye ise alış-veriş çeki hediye edildi. Dereceye giren öğrencilerin öğretmenleri de yarım ve çeyrek altınla ödüllendirdi.

Pazar Yerleri ödülleri sahiplerini buldu

İzmir Doğalgaz fotoğraf yarışması sonuçlandı

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliğiyle bu yıl sekizincisi düzenlenen fotoğraf yarışması ödülleri sahiplerini buldu. 1934 eserin katıldığı yarışmada 3 esere derece, 3 esere mansiyon verilirken, 40 eser ise sergilenmeye değer bulundu.

İzmir Doğalgaz öğrencileri resim yapmaya çağırıyor

“Hayalimdeki Çevre” Resim Yarışması

İzmir Doğalgaz geliştirdiği sosyal sorumluluk projesi ile çocukların çevre duyarlılığını geliştirmeye çalışıyor.

İzmir Doğalgaz geleneksel hale getirdiği okullar arası resim yarışmasının bu yıl 8’inci düzenliyor. Ortaöğretim 6-7 ve 8’inci sınıf düzeyinde öğrencilerin katılabileceği yarışmanın konusu Hayalimdeki Çevre.

İzmir Doğalgaz’dan Avantajlı Kampanya

Bu kampanya ile Doğalgaza Geçmek Çok Kolay

İzmir Doğalgaz yeni kampanyası ile İzmirlilere doğalgaza geçişte büyük kolaylık sağlayacak önemli iki alternatif sunuyor

İzmir Doğalgaz bahar dönemine yeni bir kampanya ile giriyor. Doğalgaza geçmek isteyenlere avantajlı iki seçenek sunan kampanyada İzmirliler isterlerse doğalgazı sadece mutfaklarında, isterlerse hem mutfak hem de soba seçeneğini kullanarak ısıtmada kullanabilecekler. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik yaptığı açıklamada “Kampanyamız kapısının önünde doğalgaz servis kutusu bulunup, ekonomik nedenlerden dolayı doğalgaza geçiş yapamayanlara önemli iki fırsat sunuyor” dedi.

İzmir Doğalgaz’dan başarılı tatbikat

İzmir Doğalgaz Acil Müdahale Ekipleri, katıldıkları tatbikatta deneyimleri ve müdahale süresi ile dikkat çektiler.

İzmir Doğalgaz Acil Müdahale ekipleri, “Bölgesel Düzey 2019 Masa Başı ve Saha Tatbikatında” yer aldı. İşletme Müdürlüğü bünyesinde bulunan Acil Müdahale Ekipleri tatbikat süresince belirlenen senaryoyu eksiksiz olarak başarıyla tamamladı.

İzmir Doğalgaz sertifikalı firmalarla bir araya geldi

İzmir Doğalgaz düzenlediği toplantı ile yeni başlatacağı iç tesisat uygulamalarıyla ilgili yetkili iç tesisat firmalarına bilgi verdi.  2018 yılının da değerlendirildiği toplantıda teknik gelişmeler ve mevzuat değişiklikleriyle ilgili son bilgiler de aktarıldı.

İzmir Doğalgaz Çalışanlarının Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Kadınlar Günü çiçeklerle kutlandı

İzmir Doğalgaz, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan çalışanlarını unutmadı. Genel Müdür Yarımcısı Cafer Demirtaş ile İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürü Cevahir Birer çalışanlara günün anlam ve önemine uygun olarak saksıda çiçek ve el çantası hediye etti. Demirtaş ve Birer kutlama sırasında işlemlerini yapmakta olan bayanlara da çiçek verip bu önemli günlerini kutladı. 

İzmir Doğalgaz’dan mobil abone merkezi

Yeni devreye alınan 2 adet mobil abone merkezi aracı İzmir’in çeşitli bölgelerinde hizmet veremeye başladı.

İzmir Doğalgaz, İzmirlilere verdiği hizmete yeni bir halka daha ekledi. Devreye alınan 2 adet mobil abone merkezi aracıyla abonelik hizmeti İzmirlilerin ayağına kadar götürülecek. İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, 2019 yılının önemli projelerinden birini devreye aldıklarını belirterek, “Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti. Vatandaşlarımızın memnuniyetini artıracak, verilen hizmeti kolaylaştıracak teknolojik yatırımlara öncelik veriyoruz” dedi.

İzmir Doğalgaz fotoğraf yarışması başvurularını bekliyor

2011 yılından bu yana aralıksız olarak düzenlenen fotoğraf yarışması ile fotoğraf sanatçılarının desteklenmesi amaçlanıyor.

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliği ile bu yıl 8’incisi düzenlenen fotoğraf yarışmasının konusu “Pazar Yerleri” olarak belirlendi. Her yıl yüzlerce kare fotoğrafın değerlendirildiği yarışmanın son başvuru tarihi 01 Nisan 2019. Profesyonel ve amatör tüm fotoğraf severlere açık olan yarışmaya Türkiye ve Türkiye dışında çekilen fotoğraflarla katılım sağlanabiliyor. Yarışma İzmir fotoğraf dünyasının önemli isimlerini de jüri üyesi olarak bir araya getiriyor. Bu yılın jüri üyeleri son katılım tarihinden sonra İzmir Doğalgaz web sitesinden açıklanacak.

İç Tesisat Sektörü İzmir’de Bir Araya Geldi

İzmir Doğalgaz, Gastechnics Dergisi ve GAZBİR-GAZMER işbirliği ile bu yıl ilkini düzenlenen “1. İzmir İç Tesisat Buluşması” İzmir’de faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarını bir araya getirdi.