Haberler

Doğalgaz Sobasını Biliyor musunuz?7.9.2016

  • Oturmakta olduğunuz binanın bacasını tadil etmeden, evinizde istediğiniz odaya monte ederek, tüm evinizi ısıtabileceğinizi ve bu sobaların piyasada 400 TL'den başlayan fiyatlarla taksitlendirilerek satıldığını,
  • Kombi satın almanıza gerek kalmadan, odalarınıza petek döşetmeden ucuz maliyetle evinizi ısıtabileceğinizi,
  • Her yaş grubu tarafından rahatlıkla çalıştırılarak kullanılabileceğini,
  • Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde uzun yıllardır on binlerce aile tarafından yaygın olarak kullanıldığını,
  • Pratik boyutları, modern çizgileri ile yaşadığınız mekânın dilediğiniz köşesine yerleştirebileceğinizi,
  • Temiz bir yakıt olan doğalgazla çalışan bu sobaların hava kirliliği yaratmadığını,
  • Bu sobaların tam güvenli ve emniyetli olduğunu,
  • Otomatik ateşlemeli, kibrit yada çakmak kullanmadan sadece bir düğmeye basarak kullanabileceğinizi,
  • Termostat ve zaman ayarlı modellerinin olduğunu.

Diğer haberler


İzmir Doğalgaz’ın Yeni Genel Müdürü Ahmet Yetik

İzmir Doğalgaz Genel Müdürlüğü’ne Ahmet Yetik atandı

İzmir Doğalgaz’dan Abonelere Uyarı

İzmir Doğalgaz’dan Abonelere Uyarı

Kemalpaşa Mahallesi’ne doğalgaz verildi

İzmir Doğalgaz, 2017 yılı yatırım programı kapsamında altyapı çalışmaları tamamlanan Bornova’nın Kemalpaşa Mahallesi’ne 01 Haziran itibariyle doğalgaz arzını sağlamaya başladı.

KVK

Bu bilgilendirme 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10 uncu maddesi gereğince yapılmaktadır. İZMİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.' den doğal gaz hizmeti almak için Şirketimize bildirdiğiniz veya Şirketimizce çeşitli kanallarla temin edilen kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında "Veri Sorumlusu" sıfatıyla işlenmektedir

Çevreci resimler ödüllerini aldı

İzmir Doğalgaz tarafından bu yıl 6. düzenlenen okullar arası resim yarışması ödülleri düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. “Doğalgaz ve Çevre” konusuyla bu sene de çevre bilincine vurgu yapan yarışmada 6 eser derece girerken bir eser de jüri özel ödülü ile ödüllendirildi.

“Sokaklar ve Yaşam” ödüllendirildi

İzmir Doğalgaz, İzmir Fotoğrafçılar Odası işbirliğiyle bu yıl altıncısı düzenlenen fotoğraf yarışması ödülleri sahiplerini buldu. 

İzmir Doğalgaz’a yangın eğitimi

İzmir’in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz, saha ve ofis personeline Temel Yangın Güvenliği eğitimi verdi. 17-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenen eğitim İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eğitim Şubesi eğitmenleri tarafından teorik ve uygulamalı olarak 2 aşamada verildi.

EN İYİ RAMAK KALA ÖDÜLÜ

 İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu üyeleri tarafından değerlendirilerek seçimi yapılan “EN İYİ RAMAK KALA ÖDÜLÜ” üçüncü kez sahibini buldu.