Haberler

“Yolculuk" fotoğraf yarışması sonuçlandı 4.6.2018

İzmir Ticaret Odası Sergi Salonu’nda düzenlene törende dereceye giren eserlerin sahipleri ödüllerini, İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, İzmir Fotoğrafçılar Odası Başkanı Murat Yavuz ve jüri üyelerinin elinden aldı.

Törende konuşan Genel Müdür Yetik, sosyal sorumluluk projeleri ile İzmir’in sanatsal gelişimine bir nebze olsun katkı sağlamayı amaçladıkları belirterek, “2012 yılında başlattığımız yarışmayı son üç yıldır ulusal düzeye taşıyarak devam ediyoruz. Yarışmamız fotoğraf severler tarafından Türkiye genelinde takip edilen güzel bir sanatsal faaliyet dönüşmüş durumda. Şirket olarak sanata ve sanatçılara olan desteğimiz yeni projelerle devam edecektir. Yarışmamıza katılan tüm eser sahiplerine emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Fotoğrafçılar Odası Başkanı Murat Yavuz ise, katılımcı sayısının kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, “Yarışmamızın fotoğraf camiasında önemli bir takip edilebilirlik oranına ulaşmış olduğunu görüyorum. Önümüzdeki senenin yarışma konusunu fotoğraf severlerin şimdiden merakla beklediğini biliyorum. Oda olarak fotoğraf sanatına ve sanatçılarına olan desteğimiz artarak devam edecek. Dereceye giren ve giremeyen tüm katılımcıları birbirinden güzel fotoğrafları için kutluyorum” diye konuştu.

Ödül töreninde yarışmanın birincisi Hakkı Çılgın’a 5.000 lira, ikinci Aynur Yıldırım’a 2.500 lira, üçüncü Mustafa Öztemiz’e 1.250 lira para ödülü verilirken, mansiyona hak kazanan Yunus Yıldız, Fuat Yetkin ve Murat Topay ise 500’er lira ile ödüllendirildi. Sergilenmeye layık görülen 34 eserin sahiplerine ise katılım sertifikası verildi. Ödül alan ve sergilenmeye layık görülen eserler, İzmir Ticaret Odası Sergi Salonu’nda sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Diğer haberler


Acil Müdahale Ekibinin dikkati hayat kurtardı

İzmir Doğalgaz bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekte olan Doğalgaz Acil Müdahale 187 ekibinin dikkati bir vatandaşın hayatını kurtardı.

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

İzmir Doğalgaz’dan yeni bir rekor

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz verilmeye başlandı

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

Dikili ve Beydağ’a doğalgaz için ilk kazma vuruldu

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

İzmir Doğalgaz 2021 yılı altyapı yatırımlarına başladı

 

Karabağlılara ikici abone merkezi müjdesi

Karabağlar’da ikinci abone merkezi açıldı

 

İzmir Doğal Gaz’dan tüketicilere tasarruf önerileri

Verimli kullanımda tüketicilere ipuçları

 

Lisans sınırları içerisinde bulunan 26 ilçeyi doğal gaza kavuşturarak 924 bin aboneye ulaşan İzmir Doğal Gaz, ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkan doğal gazın verimli kullanımıyla ilgili abonelerine bir dizi önerilerde bulunuyor.

Ulucak, Doğal Gazla Buluştu

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin şirin beldesi Ulucak doğal gazla buluşturuldu.

Bucalılara ikici abone merkezi müjdesi

 

Buca’da ikinci abone merkezi açıldı

İzmir Doğal Gaz Buca’da ikici, İzmir genelinde ise 15’inci abone merkezini devreye aldı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İzmir Doğal Gaz, İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca’da ikinci abone merkezini açtı. 30 Aralık 2020 tarihi itibariyle açılışı yapılan şube Yenigün Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi No: 70/B adresinde hizmet vermeye başladı.

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

İzmir Doğal Gaz: Acil durumlarda mutlaka 187’yi arayınız

Doğal Gaz kullanıma dair önemli noktalar

Lisans sınırları içerisinde üç ayrı bölgede 7 gün 24 saat esasına göre Doğal Gaz Acil Müdahale 187 ihbar hattı ve acil müdahale saha hizmeti veren İzmir Doğal Gaz, gaz kullanımının arttığı kış aylarında acil müdahale hizmetleri hakkında çeşitli uyarılarda bulundu.