Planı Yapılmış Son Gaz Açma Tarihi : 02.02.2015
Firma
Tes
SyçSeriNo
AboneAdı
Eleman
Sıra
Saat
TİMPA MÜHE
06064644
TUĞÇE ÖZDEN
Erhan Birinci
1
09:00
ÇAĞFA MAKİ
05975548
FAHRETTİN ÜMİT
Erhan Birinci
2
09:30
ISIKAR MÜH
06062984
FAHRETTİN TEKİN
Erhan Birinci
3
10:00
MADDE MÜH
06062305
MELTEM AŞAR
Erhan Birinci
4
10:30
EGETEK MAK
06038515
ESİN SÖZER
Erhan Birinci
5
11:00
EGETEK MAK
05794942
UFUK İSKENDER
Erhan Birinci
6
11:30
EGETEK MAK
05910805
BERK AKINCI
Erhan Birinci
7
12:00
EGETEK MAK
06062245
HALE KARTAL
Erhan Birinci
8
13:30
EGETEK MAK
06017890
GÜLÇİN UÇAR
Erhan Birinci
9
14:00
EGETEK MAK
05903088
PINAR URHUN
Erhan Birinci
10
14:30
İNOTERM MÜ
06061248
İBRAHİM AYDIN
Erhan Birinci
11
15:00
ISIKAR MÜH
06062490
REMZİYE EYDEMİR
Erhan Birinci
12
15:30
MİSGE MÜHE
06061604
DİLEK EVRAN
Erhan Birinci
13
16:00
ONAT MAKİN
kl
1302884588
FADİME ÇINAR
Erhan Birinci
14
16:30
FORTES MÜH
06038711
ALİ TOYRAN
Erhan Birinci
15
17:00
KLİKOM MÜH
06046756
LEYLA YILMAZ
Erhan Birinci
16
17:30
FORTES MÜH
06061712
SEMA DURMAZ
İsmail Aslan
1
09:00
FERTERM EN
06061275
FETHİ CANGİ
İsmail Aslan
2
09:30
MAKTES MÜH
06062139
SEVGİ ÇİZMECİ
İsmail Aslan
3
10:00
KLİKOM MÜH
06049098
ZAFER BURSALI
İsmail Aslan
4
10:30
FORTES MÜH
06046734
FİLİZ ŞAHİN
İsmail Aslan
5
11:00
ISIKAR MÜH
06038719
AYŞE ERSAN
İsmail Aslan
6
11:30
ADA MÜHEND
06060404
İLHAMİ YILDIZ
İsmail Aslan
7
12:00
İZTES TESİ
06062225
TUĞBA DEMİRCİ
İsmail Aslan
8
13:30
ONAT MAKİN
06063452
HÜSEYİN TATLI
İsmail Aslan
9
14:00
EGE SARKAS
06046732
ŞEFİK COŞKUN
İsmail Aslan
10
14:30
GÜVEN DOĞA
06061702
İLYAS ERSOY
İsmail Aslan
11
15:00
VİZYON ISI
06038743
ZEHRA DİKEL
İsmail Aslan
12
15:30
VİZYON ISI
06061305
ÇAĞDAŞ OKTAY
İsmail Aslan
13
16:00
MAKTES MÜH
06048171
HATİCE HAZNEDAR
İsmail Aslan
14
16:30
GLR GRUP D
06047905
GÖKHAN MADRAN
İsmail Aslan
15
17:00
İZFER MÜH
kz
565030
MAVİŞEHİR ATAKE
Mert Afacan
1
09:00
GÜVEN DOĞA
06046715
SEVİM DÖRTKARDE
Nezir Yaltı
1
09:00
GÜVEN DOĞA
06046681
SEDAT DÖRTKARDE
Nezir Yaltı
2
09:30
ISIKAR MÜH
06062518
FERAMUZ ÇİMEN
Nezir Yaltı
3
10:00
SİTE YÖNET
06046758
SİNAN SAN
Nezir Yaltı
4
10:30
GEMAKSAN I
06063456
ORÇUN KUŞTAN
Nezir Yaltı
5
11:00
GÜVEN DOĞA
06064637
MUSTAFA YILDIRI
Nezir Yaltı
6
11:30
MAKTES MÜH
06048683
HAKAN SELÇUK
Nezir Yaltı
7
12:00
MADDE MÜH
06038712
MAHİDE SALUR
Nezir Yaltı
8
13:30
GÜVEN DOĞA
06064631
TUNÇ OKATAN
Nezir Yaltı
9
14:00
LABİRENT M
K
AYHAN YAŞAR
Nezir Yaltı
10
14:30
DERSA ISIT
06046776
FATMA NEŞE İÇİB
Nezir Yaltı
11
15:00
ISISAN ISI
06046746
EMİNE SEVİM ÖZD
Nezir Yaltı
12
15:30
PAL MÜHEND
06049045
MUHARREM SEVLİ
Nezir Yaltı
13
16:00
MADDE İLHA
06038676
MEHMET TEVFİK Ö
Nezir Yaltı
14
16:30
MEŞA ISI S
diğ
464531
TÜRK TUBORG BİR
Nuri Sızarlar
1
09:00
LABİRENT M
06061908
KENAN YURTÇU
Nuri Sızarlar
2
09:30
İZFER MÜH
06016264
KADRİYE SÜALP
Nuri Sızarlar
3
10:00
FORTES MÜH
06062098
DENİZ KIZILKAYA
Nuri Sızarlar
4
10:30
MADDE İLHA
06037976
İNSAF HARDAL
Nuri Sızarlar
5
11:00
MADDE İLHA
kl
1302888565
İNSAF HARDAL
Nuri Sızarlar
6
11:30
İZTES TESİ
06061470
TANER KAVALCI
Nuri Sızarlar
7
12:00
FORTES MÜH
06061177
HÜSEYİN ŞEN
Nuri Sızarlar
8
13:30
TEKNO-SU D
06062675
NURİ KELESLİ
Nuri Sızarlar
9
14:00
PAL MÜHEND
06061034
NURAY YOLTAŞ
Nuri Sızarlar
10
14:30
TOTAŞ DOĞ.
06061192
YUSUF KARA
Nuri Sızarlar
11
15:00
BTU BİLŞ S
06061578
BUSE EŞİYOK
Ramazan Uyanık
1
09:00
FORTES MÜH
06061594
ÜMİT KAYA
Ramazan Uyanık
2
09:30
FORTES MÜH
06046185
İBRAHİM ÜÇER
Ramazan Uyanık
3
10:00
METİN DOĞA
06038440
NAZAN BAYRAMOĞL
Ramazan Uyanık
4
10:30
ÜÇAY MÜH D
06061044
DEMİRALİ MÜNÜKL
Ramazan Uyanık
5
11:00
ÇÖZÜM MÜHE
06048785
ELZEM KARAKAYA
Ramazan Uyanık
6
11:30
ÇÖZÜM MÜHE
06048818
UĞUR KARA
Ramazan Uyanık
7
12:00
ISIKAR MÜH
06036791
ABDÜLKADİR ŞEPİ
Ramazan Uyanık
8
13:30
MADDE İLHA
06061683
İSMAİL HAKKI ÖZ
Ramazan Uyanık
9
14:00
ÇÖZÜM MÜHE
06061039
BİLGİ SAVAŞ
Ramazan Uyanık
10
14:30
ÇÖZÜM MÜHE
06038753
SEBAHAT ŞUMNULU
Ramazan Uyanık
11
15:00
EFOR DOĞDI
diğ
377265
MEHMET SALİH AK
Ramazan Uyanık
12
15:30
ULTRA DOĞA
06046784
MURAT BURAK
Ramazan Uyanık
13
16:00
EFOR DOĞDI
kl
1302888638
MURAT BURAK
Ramazan Uyanık
14
16:30
EKONOMİ DO
06038400
BARIŞ ÖZ
Vedat Gün
1
09:00
ARTES DOĞ.
06036876
VERİ YAZILIM PR
Vedat Gün
2
09:30
ARTES DOĞ.
06037501
HAKAN USLU
Vedat Gün
3
10:00
ARTES DOĞ.
06062500
ZEYNEP GOLESTAN
Vedat Gün
4
10:30
ÇAĞFA MAKİ
06062530
FATMA HORZUMLU
Vedat Gün
5
11:00
EKONOMİ DO
06036900
AYŞE SAĞIROĞLU
Vedat Gün
6
11:30
DAMLA TEKN
06046192
ADEM KIRÇİÇEK
Yüksel Hoş
1
09:00
MADDE İLHA
06046713
İBRAHİM KAYA
Yüksel Hoş
2
09:30
MADDE İLHA
06046740
HASAN VURUŞKANL
Yüksel Hoş
3
10:00
MADDE İLHA
06046718
SEMRA ÇEŞMELİ
Yüksel Hoş
4
10:30
MADDE İLHA
06046739
SANİYE SÖYLER
Yüksel Hoş
5
11:00
MADDE İLHA
06046727
LEVENT COŞKUN
Yüksel Hoş
6
11:30
MADDE İLHA
diğ
06046700
İBRAHİM İBRAHİM
Yüksel Hoş
7
12:00
BATITEK MÜ
06060142
GÜLÇİN TÜRKDOĞR
Yüksel Hoş
8
13:30
PAL MÜHEND
06046714
GÖKŞEN ALİ BULU
Yüksel Hoş
9
14:00
EDG MÜHEND
06049060
ABDULLAH ERDEMİ
Yüksel Hoş
10
14:30
ŞANTİYE EL
06046708
VEDAT ÖN
Yüksel Hoş
11
15:00
MADDE İLHA
06046685
CEMİL SÜLO
Yüksel Hoş
12
15:30
BATI MÜH.D
06062084
MURAT ALTUNTAŞ
Yüksel Hoş
13
16:00
BATI MÜH.D
06036812
İSMET EDEN
Yüksel Hoş
14
16:30
KLİKOM MÜH
06049083
FİKRET CANITEZ
Yüksel Hoş
15
17:00
EGE TEKNİK
06061383
ELİF GERİM
Ahmet Dündar
1
09:00
EKOLGAZ IS
06062067
HAMİDE CAFEROĞL
Ahmet Dündar
2
09:30
GÜVEN KALO
06046762
UĞUR ALKOÇ
Ahmet Dündar
3
10:00
LABİRENT M
06063191
YASEMİN DEMİR
Ahmet Dündar
4
10:30
KAAN ISI İ
06060631
AYŞE ÇAĞATAY
Ahmet Dündar
5
11:00
BÖLGE MÜH
06060715
ALİ İHSAN GÜLME
Ahmet Dündar
6
11:30
SİGMA MÜHE
06064616
TÜRKAN ALIN
Ahmet Dündar
7
12:00
ATASOY DOĞ
51817237
MEHMET TOGAY
Ali Akbaş
1
09:00
ORJİN ELK.
06062051
MÜNEVVER ÇALIŞ
Ali Akbaş
2
09:30
ORJİN ELK.
06038745
EMİNE VERGİLİ
Ali Akbaş
3
10:00
DOĞAL ISI
05995873
SELİM BULGAY
Ali Akbaş
4
10:30
KAAN ISI İ
06049187
ÜRÜŞAN ÇİMEN
Ali Akbaş
5
11:00
ORJİN ELK.
06063412
AHMET BAŞPINAR
Ali Akbaş
6
11:30
ÜÇAY MÜH D
06061388
ELİF SEÇİLİR
Ali Akbaş
7
12:00
ASÖZBEY MÜ
06038717
HATİCE KELEŞ
Ali Akbaş
8
13:30
KAAN ISI İ
06046780
FIRAT ARSLAN
Ali Akbaş
9
14:00
EKOLGAZ IS
06046456
HASAN YILMAZ
Ali Akbaş
10
14:30
ORJİN ELK.
06038734
SITKI IŞIK
Ali Akbaş
11
15:00
ORJİN ELK.
06062473
YUNUS KARADAĞ
Ali Akbaş
12
15:30
BERMAK ISI
06062386
HASAN YAVUZ
Ali Akbaş
13
16:00
MATES DOĞA
06062492
AYSEL ŞAHİN
Ali Akbaş
14
16:30
ARUS MÜH.O
06037459
KEMAL HEPORAK
Can Balcı
1
09:00
VERDİL DOĞ
06061439
KORAY ZEYTİN
Can Balcı
2
09:30
EGETES DOĞ
06048821
MELİH TINAL
Can Balcı
3
10:00
ARUS MÜH.O
06048800
İNCİ ŞEŞENOĞLU
Can Balcı
4
10:30
EMKA DOĞAL
06064650
ZEHRA AYDENİZ
Can Balcı
5
11:00
SEZEN MEKA
06037445
BALAMİR YAŞAROĞ
Can Balcı
6
11:30
NEVA DOĞ.M
06062145
YILDIRIM ALKAN
Can Balcı
7
12:00
İZFER MÜH
06048780
AYDIN İŞSEVER
Can Balcı
8
13:30
NUSRET ATA
06061431
OKTAY İŞÇİ
Can Balcı
9
14:00
DOĞAL ISI
06037500
MERAL BEŞİRACI
Can Balcı
10
14:30
MADDE İLHA
06038413
KAFAR BÜYÜKBOZD
Can Balcı
15
17:00
NET AKIM D
06037536
MEHMET AZMİ PAK
Cem Gürültülüoğulları
1
09:00
GAZPRO DOĞ
kl
1202395777
ZİYA SUAT TÜRKM
Cem Gürültülüoğulları
2
09:30
GAZPRO DOĞ
06044759
ALİ MİÇOOĞULLAR
Cem Gürültülüoğulları
3
10:00
ARİS DOĞAL
06048802
NAZA ÖZCAN
Cem Gürültülüoğulları
4
10:30
R&N MÜHEND
06048218
MARTİNE DEANDRİ
Cem Gürültülüoğulları
5
11:00
DENİZ DOĞ.
06036807
ENGİN KIRBİÇ
Cem Gürültülüoğulları
6
11:30
EKOLGAZ IS
06048819
BİLGÜTAY ALTUĞ
Cem Gürültülüoğulları
7
12:00
EFETÜRK IS
06038456
ENGİN MERT
Cem Gürültülüoğulları
8
13:30
BÖLGE MÜH
kl
22507935
MERVE ULUTAŞ
Cem Gürültülüoğulları
9
14:00
BTU BİLŞ S
06038697
HALUK MEDAR
Cem Gürültülüoğulları
10
14:30
SEZEN MEKA
06037460
NEZİHA YURTTAŞ
Cem Gürültülüoğulları
11
15:00
ASIR ISI S
06061892
MEDİNE YÜRÜR AY
Cem Gürültülüoğulları
12
15:30
ARİS DOĞAL
06049174
ELİF BAŞ
Cem Gürültülüoğulları
13
16:00
İZDOĞ ISIT
06037473
AKTAŞ APARTMANI
Cem Gürültülüoğulları
14
16:30
SEZEN MEKA
06036841
ÜLKER DURAN
Cem Gürültülüoğulları
15
17:00
SİGMA MÜHE
06064609
MEHMET ÜSTDAĞ
Çetin Bülbül
1
09:00
ATLAS DOĞ.
06046684
NAMIK NAKİBOĞLU
Çetin Bülbül
2
09:30
MADDE İLHA
06038677
İBRAHİM AYTEKİN
Çetin Bülbül
3
10:00
ORJİN ELK.
06062052
SEYİT ALİ BAZ
Çetin Bülbül
4
10:30
BURÇE MÜH.
06046688
HALİL ALTINBAY
Çetin Bülbül
5
11:00
BURÇE MÜH.
06046797
ATİLLA ERBEN
Çetin Bülbül
6
11:30
AÇI DOĞALG
06038749
AYHAN BEDİ
Çetin Bülbül
7
12:00
SİGMA MÜHE
06048820
HAŞİME BULDAĞ
Çetin Bülbül
8
13:30
ORJİN ELK.
06038773
İNCİ NEVRES KIR
Çetin Bülbül
9
14:00
GÜLER DOĞA
51624215
SULTAN ERİŞİLME
Çetin Bülbül
10
14:30
BURÇE MÜH.
06046682
ZEKERİYA GÜNDOĞ
Çetin Bülbül
11
15:00
ACAR MÜH D
06048771
YASEMİN KORKMAZ
Çetin Bülbül
12
15:30
ORJİN ELK.
06062479
AHMET BAKİ ÇOLA
Çetin Bülbül
13
16:00
BÖLGE MÜH
06062217
SELAHATTİN TURA
Çetin Bülbül
14
16:30
PARALEL DO
06038705
ÜMİT HEPÖZDEŞ
Emrah Gürboğa
1
09:00
ACAR MÜH D
06049200
NEVZAT AKMERMER
Emrah Gürboğa
2
09:30
AÇI DOĞALG
06038754
HÜSEYİN TETİK
Emrah Gürboğa
3
10:00
LABİRENT M
06038671
BURCU DEMİRBAŞ
Emrah Gürboğa
4
10:30
AKALIN İNŞ
06046719
ÖZGÜR GÜVEN
Emrah Gürboğa
5
11:00
REAL MÜHEN
06060470
MÜBERRA BİLDAN
Emrah Gürboğa
6
11:30
REAL MÜHEN
06063728
MÜMİN KAHRAMANL
Emrah Gürboğa
7
12:00
REAL MÜHEN
06060387
İSMAİL KAPLAN
Emrah Gürboğa
8
13:30
REAL MÜHEN
06063832
NEVRA İSTANBULL
Emrah Gürboğa
9
14:00
REAL MÜHEN
06060368
AYLİN KARA
Emrah Gürboğa
10
14:30
MAVİ DUMAN
kl
22507201
AYLİN KARA
Emrah Gürboğa
11
15:00
MADDE İLHA
06061970
ZUHAL BARŞ
Emrah Gürboğa
12
15:30
EKOLGAZ IS
06059730
YAKUP DEMİRDÖĞE
Emrah Gürboğa
13
16:00
BÖLGE MÜH
06046765
LÜTFİYE BİLİR
Emrah Gürboğa
14
16:30
SİMETRİ MÜ
06046263
PAKİZE DEVELİ
Emrah Gürboğa
15
17:00
DENİZ DOĞ.
kz
513744
ÇELİKER GÖKÇİN
Mert Afacan
2
09:30
ARGE GRUP
06036853
CAHİT ÜÇLER
Mustafa Keçik
1
09:00
EFEKAN MÜH
06037525
ALİ FİDAN
Mustafa Keçik
2
09:30
EKOLGAZ IS
06036850
CİHAT ERÜSTÜN
Mustafa Keçik
3
10:00
REAL MÜHEN
06061461
ÖMER ÇETİN
Mustafa Keçik
4
10:30
ARİS DOĞAL
kl
1302888924
MUİN ALGÜL
Mustafa Keçik
5
11:00
ARUS MÜH.O
06062505
SÜEDA KOMAN
Mustafa Keçik
6
11:30
ATASAN İZO
06050952
KEMAL ÇOKAN
Mustafa Keçik
7
12:00
ATASOY DOĞ
kl
22508324
KEMAL ÇOKAN
Mustafa Keçik
8
13:30
İZDOĞ ISIT
06060708
OSMAN KORKMAZ
Mustafa Keçik
9
14:00
EKOLGAZ IS
06036880
ATA KAYNAR
Mustafa Keçik
10
14:30
EKOLGAZ IS
kl
1302888506
ATA KAYNAR
Mustafa Keçik
11
15:00
EKOLGAZ IS
06037483
ATA KAYNAR
Mustafa Keçik
12
15:30
EKOLGAZ IS
06037508
ATA KAYNAR
Mustafa Keçik
13
16:00
DAYLAN MÜH
06049192
İSMAİL TOPUZ
Mustafa Keçik
14
16:30
DAYLAN MÜH
kl
1302888677
İSMAİL TOPUZ
Mustafa Keçik
15
17:00
EKOLGAZ IS
06061227
FATMA İPKİN
Suat Öztürk
1
09:00
NET AKIM D
06038714
MURAT VATANSEVE
Suat Öztürk
2
09:30
BERMAK ISI
06046770
ORHAN TUNCER
Suat Öztürk
3
10:00
ORJİN ELK.
06038718
GÜLŞAH ENSARİ A
Suat Öztürk
4
10:30
EGE SARKAS
06064643
NURAY KAHRAMAN
Suat Öztürk
5
11:00
BÖLGE MÜH
06049604
ALİ ADLIM
Suat Öztürk
6
11:30
ÜÇ EMEK MÜ
05971224
EROL NARİN
Suat Öztürk
7
12:00
KAAN ISI İ
51566208
NURGÜL SEFEROĞL
Suat Öztürk
8
13:30
İZDOĞ ISIT
06038766
ŞEKERNAZ KILIÇ
Suat Öztürk
9
14:00
TÜRKGAZ MÜ
06059753
ALPER YÜCEL
Suat Öztürk
10
14:30
GÜVEN KALO
06046696
MAHMUT TAMERSOY
Suat Öztürk
11
15:00
ASIR ISI S
06038675
KAZIM ALCI
Suat Öztürk
12
15:30
MADDE MÜH
06061909
ÖZCAN HAŞHAŞ
Suat Öztürk
13
16:00
MAVİ YANSI
06049047
ADNAN BOZKURT
Suat Öztürk
14
16:30
GÜVEN KALO
06038715
TÜRKAN KORUK
Suat Öztürk
15
17:00
GÜN MÜH.IS
06061161
NEZİHE ÇEVİK
Emrah (saha)
1
09:00
AKSO DOĞAL
06061844
HATİCE GÜZEL
Nuri Sızarlar
12
15:30
AKSO DOĞAL
06061867
EROL AKYAY
Nuri Sızarlar
13
16:00
EGEZEMAR M
06062334
MEMET AYDIN
Nuri Sızarlar
14
16:30
ABT DOĞALG
06046764
METİN KIDIK
Nuri Sızarlar
15
17:00
MİSGE MÜHE
diğ
06037491
SEDAT AKIN
Ahmet Dündar
8
13:30
MİSGE MÜHE
kl
1302888616
SEDAT AKIN
Ahmet Dündar
9
14:00
UZBAY DOĞA
06038005
ŞAHİN TANIŞAN
Ahmet Dündar
10
14:30
EMKA DOĞAL
06063459
VECHİ CUMHUR AT
Ahmet Dündar
11
15:00
EMKA DOĞAL
06061780
TUNÇ DAĞCI
Ahmet Dündar
12
15:30
EFETÜRK IS
06061353
ZÜMRÜT KARAPINA
Ahmet Dündar
13
16:00
EMKA DOĞAL
kl
1302888461
ZÜMRÜT KARAPINA
Ahmet Dündar
14
16:30
EMKA DOĞAL
06063026
METSET SAĞLIK Ü
Ahmet Dündar
15
17:00
TEKNİKELLE
06060165
ABDURRAHMAN TAN
Bayram Çelenk
1
09:00
TEKNİKELLE
06015711
ÖNCEL ŞENGÜL
Bayram Çelenk
2
09:30
TEKNİKELLE
06046691
NALAN PARMAKSIZ
Bayram Çelenk
3
10:00
TİRE AYYIL
06062088
ZÜHRE DÖNMEZ
Bayram Çelenk
4
10:30
TİRE KADIO
06061307
EMİNE OYA YORGA
Bayram Çelenk
5
11:00
TEKNİKELLE
06046735
MELTEM YAVAŞ
Bayram Çelenk
6
11:30
TEKNİKELLE
06046741
SİBEL GÜRÇİFTÇİ
Bayram Çelenk
7
12:00
TEKNİKELLE
06046704
OSMAN KÖSE
Bayram Çelenk
8
13:30
EGE ISI -
06036858
GİZEM YÖNGÜL
Can Balcı
11
15:00
EGE ISI -
06036870
ABBAS ADİL TAŞL
Can Balcı
12
15:30
EGE ISI -
06037510
AZİZ AKSOY
Can Balcı
13
16:00
ARGE ENERJ
06064645
VECDİ ARZU
Can Balcı
14
16:30
UYAR ISI -
06062539
AHMET AKYOL
Cihan Yapıcı
1
09:00
UYAR ISI -
06057565
EMİNE İNMEZ
Cihan Yapıcı
2
09:30
GÜRSA ISIT
05993911
HARUN COŞKUN
Cihan Yapıcı
3
10:00
TORBALI IS
06061199
HAYATİ FİLİZ
Cihan Yapıcı
4
10:30
ÖZ TORBALI
05927004
ÖMÜR DÜRÜZEL
Cihan Yapıcı
5
11:00